
Tupak, kph, s, parvi, lasit.kuisti, lasit.parven kuisti
78 000 €
Haaveissa oma lomapaikka, johon pääsee toteuttamaan mökkiunelmia?
Tervetuloa Konnevedelle, Lummukka-järven rantaan. Täällä odottaa mahdollisuuksien paratiisi. Vuonna 2010 valmistunut saunarakennus seisoo ylväänä rannan tuntumassa. Rakennuksen koko järvenpuoleinen sivu on lasitettu, joten maisemia pääsee ihailemaan niin ala- kuin yläkerrastakin.
Saunan tuvassa on pieni keittiönurkkaus ja tilaa 1-2 hengen makuupaikoille. Lasiseinin varustetusta saunasta voi katsella rauhoittavaa järvimaisemaa ja lisämukavuutta mökkeilyyn tuo suihku. Kuistilta on kulku yläkerran parvelle, jossa niin ikään lasitettu kuisti sekä tilava huone parillekin makuupaikalle. Saunan terassilta pääsee polkua pitkin laiturille.
Entäpä ne omat unelmat? Tontilta löytyy valmius max. 100m² päärakennukselle. Sähköt ja vesiputket sekä salaojitus on tehty jo valmiiksi. Tässä pääsisi toteuttamaan mieleisensä lomamökin ja raksapäivän päätteeksi rentoutumaan valmiiseen saunaan.
Jos tässä paikassa on sitä jotain, ota yhteyttä! Esittelen kohdetta mielelläni.
Jere Savolin
jere.savolin@savolin.fi
050 546 1043
80126688
Tupak, kph, s, parvi, lasit.kuisti, lasit.parven kuisti
21 m²
27 m²
2010
Heti
Oma
78 000 €
Sähkö ja puu
Koneellinen poisto
Pesuvesi pumpulla järvestä
Harjakatto
Hirsi